• Szkoła do hymnu  2022
            • Szkoła do hymnu 2022

14.11.2022

Nasza szkoła kolejny rok przystąpiła do akcji #szkoładohymnu. Podobnie jak w ubiegłych latach wspólne odśpiewaliśmy hymn narodowy w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 Efekt zobaczcie sami!

• Przerwa na czytanie

02.11.2022

Społeczność naszej szkoły już po raz trzeci włączyła się w akcję „Przerwa na czytanie”, zorganizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie WielkopolskimWydarzenie odbyło się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom.

Tego dnia każdy uczeń przeniósł z domu ulubioną książkę i czytał podczas dużej przerwy. Korytarze oraz sale lekcyjne zamieniły się w czytelnie.

Celem akcji było promowanie czytelnictwa i integracja środowiska szkolnego. Czytanie książek niesie ze sobą wiele rozmaitych korzyści – ciekawa lektura to nie tylko świetny sposób na produktywne spędzenie wolnego czasu, ale także doskonała metoda na relaks.

Tego  aura sprzyjała przebywaniu na zewnątrz, dlatego najwięcej „zaczytanych” uczniów znajdowało się na boisku szkolnym.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za przyłączenie się do akcji.