Uroczyste pożegnanie klas ósmych
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 8
Wczoraj w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych. Hasło przewodnie „Carpe diem” – „Chwytaj dzień” przypominało, że każdy etap życia warto przeżywać w pełni, czerpać z niego to, co najlepsze, i z odwagą otwierać się na nowe wyzwania.
Choć towarzyszył nam wyjątkowy upał, nie zabrakło wzruszeń, uśmiechów i pięknych wspomnień. Był to dzień pełen emocji, który na długo pozostanie w naszej pamięci.
Drodzy Ósmoklasiści, chwytajcie każdy dzień, rozwijajcie swoje pasje, odważnie realizujcie marzenia i z wiarą patrzcie w przyszłość. Powodzenia na nowym etapie Waszej drogi!




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!