Tydzień dla bezpieczeństwa
Tydzień dla bezpieczeństwa
W ubiegłym tygodniu uczniowie klas 0-8 uczestniczyli w zajęciach realizowanych w ramach Tygodnia dla Bezpieczeństwa. Podczas spotkań poruszano ważne zagadnienia związane z bezpieczeństwem w codziennym życiu i w świecie cyfrowym. Uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpiecznego korzystania z internetu oraz zagrożeń związanych z cyberprzestrzenią. Rozmawiali także o bezpieczeństwie podczas wakacyjnego wypoczynku, bezpiecznej jeździe na rowerze, profilaktyce uzależnień oraz sposobach radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych. Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział w zajęciach i życzymy bezpiecznych, zdrowych oraz pełnych radości wakacji.






- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!