Turniej Rummikub
16 czerwca w naszej szkole odbył się Turniej Rummikub.
Zaprosiliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 84 w Poznaniu, aby w ogromnym skupieniu rozegrać kilka koleżeńskich partii Naszą szkołę reprezentowali uczestnicy szkolnego koła Rummikub.
Laureatami zostali:
Tymoteusz Nowak kl. 2c - 1 miejsce
Ignacy Biernat kl. 2a - 2 miejsce
Jakub Józefiak kl. 3d - 3 miejsce
Gratulujemy wszystkim uczniom!




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!