Logo Szkoły Podstawowej nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego

Turniej Rummikub

Ocena 0/5

16 czerwca w naszej szkole odbył się Turniej Rummikub. 

Zaprosiliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 84 w Poznaniu, aby w ogromnym skupieniu rozegrać kilka koleżeńskich partii   Naszą szkołę reprezentowali uczestnicy szkolnego koła Rummikub.

 Laureatami zostali:
Tymoteusz Nowak kl. 2c - 1 miejsce
Ignacy Biernat kl. 2a - 2 miejsce
Jakub Józefiak kl. 3d - 3 miejsce
Gratulujemy wszystkim uczniom!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności