III FESTIWAL NAUKI – „MISJA: EGIPT – KRAINA FARAONÓW”
Dzisiejszy dzień w naszej szkole był prawdziwą podróżą do starożytnego Egiptu!
Uczniowie uczestniczyli w wyjątkowych warsztatach, eksperymentach i zadaniach inspirowanych kulturą oraz tajemnicami krainy faraonów. Były hieroglify, piramidy, mumie, egipska biżuteria, łodzie na Nilu, muzyka, zagadki, doświadczenia, zajęcia sportowe i mnóstwo kreatywnej zabawy . Nasza szkoła po raz kolejny pokazała, że nauka może być fascynującą przygodą, pełną odkrywania, działania i wspólnego tworzenia . Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom za ogromne zaangażowanie, pomysłowość i przygotowanie niezwykle kreatywnych stanowisk .
Podziękowania kierujemy również do Rodziców za wsparcie i udział w zbiórce materiałów plastycznych oraz potrzebnych produktów. Dzięki Państwa pomocy mogliśmy wspólnie stworzyć tak wyjątkowe wydarzenie .
Dziękujemy także uczniom za aktywny udział, entuzjazm i wspaniałą atmosferę!








- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!