Zajęcia dodatkowe

PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W I SEMESTRZE

ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

 

Dzień tygodnia:

Rodzaj zajęć:

Prowadzący:

Godzina:

Sala:

Poniedziałek

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

p. K. Kułakowska

9:10-9:55

203

Zajęcia z uczniem zdolnym – przygotowanie do konkursów z fizyki

p. E. Peter

14:40-15:25

211

KTX – turystyka i rekreacja

p. P. Duda

7:25-8:15

207

Koło z matematyki dla kl. Ie

p. M. Kucharska

7:25-8:15

215

Zajęcia z uczniem zdolnym z matematyki

p. M. Kucharska

13:50-14:35

215

SKC – Szkolne Koło Caritas

p. E. Dorna,
p. H. Antkowiak

7:25-8:10

228
i biblioteka

Praca z uczniem zdolnym z chemii

p. M. Jackowska

8:15-9:00

227

Koło przyrodnicze dla kl. Ig i chętnych

p. A. Sutuła

14:40-15:25

 

Zajęcia z uczniem zdolnym z chemii dla A. Frankiewicz

p. H. Nowak

15:25-16:15

213

Zajęcia taneczne

p. J. Matuszak

16:15-17:05
(po wcześniejszym uzgodnieniu)

sala gimnastyczna

Koło historyczne

p. A. Popławska

7:25-8:15

206

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

p. A. Kubasińska-
-Cynarzewska

13:50-14:35

217

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

p. A. Kubasińska-

-Cynarzewska

13:50-14:35

217

Wtorek

Zajęcia z uczniem zdolnym z matematyki dla kl. IIe

p. M. Wiśniewska

7:25-8:15

208

Przygotowanie uczniów do konkursów z geografii

p. M. Trepińska

14:40-15:25

207

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. Ia, Ib

p. M. Kucharska-
-Rabiza,
p. J. Szatkowska
(w Ib o 8:15-9:00)

7:25-9:00

215

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla kl. IIi

p. A. Sobera

11:55-12:40

509

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

p. S. Ratajczyk

15:30-16:15

222

Zajęcia z uczniem zdolnym z biologii dla A. Frankiewicz

p. H. Nowak

8:15-9:05

227

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

p. M. Kubalska

7:25-8:10

225

 

Zajęcia z uczniem zdolnym z j. angielskiego

p. N. Misiak

17:10-17:55

226

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. IId

p. R. Strózik

13.50-14.35

 

Środa

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla kl. III

p. S. Chudziak

9:05-9:50

203a

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

p. A. Przyborski

8:15-9:00

210

Zajęcia wyrównawcze/przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z fizyki

p. U. Cichocka

14:40-15:25

211

Dolina Omo – zajęcia wyrównawcze z geografii

p. P. Duda

8:15-9:00

207

Historia nie jest taka trudna – zajęcia dla uczniów z problemami

p. P. Napierała

7:25-8:15

216

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

p. M. Góra

8:15-9:00

201

Warsztaty plastyczne

p. N. Brommer

14:40-15:30

224

Zajęcia taneczne

p. A. Adamowicz-
-Ryfa

15:30-16:15

214

Zajęcia z uczniem zdolnym z matematyki

p. M. Kucharska

7:25-9:00

215

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

p. M. Żytlińska

9:10-9:55

212

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

p. A. Sobera

9:10-9:55

509

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. IIb, IIg, IIi

p. R. Strózik

8:15-9:00

204

Kółko biologiczno-chemiczne

p. H. Nowak

7:25-8:15

213

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego dla kl. III

p. M. Łyk

9:10-9:55

219z

Zajęcia z emisji głosu

p. M. Nabzdyk

15:30-16:15

aula, 223

Kółko fizyczne

p. E. Kowalska

14:40-15:25

211

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

p. E. Kowalska

15:30-16:15

211

Zajęcia wyrównawcze z chemii

p. M. Jackowska

8:15-9:00

212

Klub psychologiczny

p. K. Zeh

15:00-16:00

gab. psychologa

Czwartek

Konsultacje dla uczniów z trudnościami z fizyki i matematyki

p. E. Peter

14:40-15:25

211

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

p. A. Stachowska

8:15-9:00

202

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

p. A. Milczarek

14:40-15:25

 

Zajęcia dodatkowe z historii

p. P. Napierała

7:25-8:15
(po wcześniejszym uzgodnieniu)

216

Warsztaty plastyczne

p. N. Brommer

13:50-14:40

224

Zajęcia wyrównawcze z biologii

p. A. Pawlewska

15:30-16:15

213

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

p. M. Żytlińska

7:25-8:10

200

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

p. A. Kubasińska-
-Cynarzewska

7:25-8:10

217

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego/mediacje

p. A. Kubasińska-
-Cynarzewska

14:40-15:25

217

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla kl. I

p. A. Golczak

7:25-8:10

230

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla kl. IIc, IIi, IIb

p. K. Zielenkiewicz

13:50-14:35

203a

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. Ia

p. M. Kucharska-
-Rabiza

7:25-8:15

215

SKS – piłka siatkowa dla kl. IIe, IIf

p. A. Adamowicz-
-Ryfa

8:15-9:00

sala gimnastyczna

Piątek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

p. M. Wiśniewska

14:40-15:20

208

Klub Miłośników Komiksu

p. A. Przyborski

10:05-10:50

(w pierwszym tygodniu miesiąca)

223

Zajęcia z uczniem zdolnym z matematyki

p. M. Kucharska-
-Rabiza

10:05-10:50

215

Zajęcia z uczniem zdolnym z j. polskiego

p. A. Przyborski

9:10-9:55

(w pierwszym tygodniu miesiąca)

201

Mediacje rówieśnicze

p. A. Kubasińska-
-Cynarzewska

7:25-8:10

217

Kółko biologiczno-chemiczne

p. H. Nowak

7:25-8:10

213

Zajęcia z uczniem zdolnym z j. angielskiego

p. M. Dembska

13:50-14:35

212

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. IIa

p. R. Strózik

7:25-8:10

204

Zajęcia wyrównawcze/dodatkowe

z j. angielskiego/hiszpańskiego

p. K. Pietrzak

11:00-11:45

229

Zajęcia wyrównawcze/dodatkowe
z j. angielskiego/hiszpańskiego

p. K. Pietrzak

13:50-14:35

229

 

Zajęcia dodatkowe z uczniem zdolnym z j. niemieckiego

p. P. Dziubała

7:25-8:10

223

 

 

ZAJĘCIA INNE:

p. R. Dytfeld, p. E. Karasiewicz, p. A. Przyborski

Dyskusyjny Klub Książki

p. M. Hoffmann

Koło filmowe

p. M. Woźniak

Soboty z filmem

p. A. Adamowicz-Ryfa, p. U. Kolińska, p. P. Kostański

Szkolny klub miłośników sportu, turystyki i rekreacji

ks. K. Stefański

Przygotowanie do bierzmowania

p. A. Kubasińska-Cynarzewska, M. Góra

Mediacje rówieśnicze