Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Aleksandra Adamowicz-Ryfa wychowanie fizyczne
aadamowicz@sp2k.pl
 
 
Hanna Antkowiak nauczyciel bibliotekarz
hantkowiak@sp2k.pl
 
 
Tadeusz Baranowski religia
tbaranowski@sp2k.pl
 
 
Mikołaj  Basiński wychowanie fizyczne
mbasinski@sp2k.pl
 
 
Natalia Borycka język angielski Wychowawca: 4g
nborycka@sp2k.pl
 
 
Norbert Brommer plastyka, zajęcia artystyczne
nbrommer@sp2k.pl
 
 
Sylwia Chudziak język polski
schudziak@sp2k.pl
 
 
Karolina Cicha język polski
kcicha@sp2k.pl
 
 
Magdalena Czapla-Szałek matematyka
 
 
Elżbieta Dorna zajęcia techniczne, religia Wychowawca: 4c
edorna@sp2.pl
 
 
Angelina Duchant historia
aduchant@sp2k.pl
 
 
Piotr Duda geografia
pduda@sp2k.pl
 
 
Renata Dytfeld język polski
rdytfeld@sp2k.pl
 
 
Joanna Dzięcielewska-Rapsiewicz język niemiecki
jdziecielewska@sp2k.pl
 
 
Piotr Dziubała język niemiecki Wychowawca: 8a
pdziubala@sp2k.pl
 
 
Anna Golczak język angielski Wychowawca: 8b
agolczak@sp2k.pl
Foto Mateusz Góra język polski
mgora@sp2k.pl
 
 
Kinga Haremza tyflopedagog
kharemza@sp2k.pl
 
 
Małgorzata Jackowska chemia
mjackowska@sp2k.pl
 
 
Barbara Kaczmarek-Mikołajczak surdopedagog, tyflopedagog
 
 
Ewelina Karasiewicz język polski, zajęcia artystyczne Wychowawca: 8d
ekarasiewicz@sp2k.pl
 
 
Urszula Kolińska wychowanie fizyczne
ukolinska@sp2k.pl
 
 
Barbara Koralewska-Idzikowska język polski
bkoralewska@sp2k.pl
 
 
Monika Kosiedowska pedagog, świetlica
mkosiedowska@sp2k.pl
Foto Piotr Kostański wychowanie fizyczne
pkostanski@sp2k.pl
 
 
Emilia Kowalska fizyka
 
 
Emilia Kowalska fizyka
ekowalska@sp2k.pl
 
 
Marta Koziarz język angielski Wychowawca: 8c
mkoziarz@sp2k.pl
 
 
Jarosław Krawczyk religia
jkrawczyk@sp2k.pl
Foto Monika Kubalska matematyka, informatyka
mkubalska@sp2k.pl
Foto Anna Kubasińska-Cynarzewska język polski, terapia pedagogiczna
akubasinska@sp2k.pl
 
 
Małgorzata Kucharska-Rabiza matematyka
mkucharska@sp2k.pl
 
 
Katarzyna Kułakowska język niemiecki Wychowawca: 5b
kkulakowska@sp2k.pl
 
 
Anna Kusiak-Kasprzak religia
Foto Maciej Łyk język niemiecki
mlyk@sp2k.pl
 
 
Bartosz Majchrzak wychowanie fizyczne
bmajchrzak@sp2k.pl
 
 
Dorota Michałowicz geografia
dmichalowicz@sp2k.pl
 
 
Aneta Milczarek informatyka
 
 
Aneta Milczarek informatyka
amilczarek@sp2k.pl
Foto Natalia Misiak język angielski Wychowawca: 4f
nmisiak@spk2.pl
 
 
Mateusz Nabzdyk muzyka, zajęcia artystyczne
mnabzdyk@sp2k.pl
 
 
Mateusz Nabzdyk muzyka
 
 
Paulina Nadobik psycholog
pnadobnik@sp2k.pl
Foto Piotr Napierała historia, edukacja dla bezpieczeństwa Wychowawca: 7a
pnapierala@sp2k.pl
 
 
Henryk Nawrot fizyka, matematyka
hnawrot@sp2k.pl
 
 
Hanna Nowak biologia Wychowawca: 8e
hnowak@sp2.pl
 
 
Justyna Nowak pedagog
jnowak@sp2k.pl
 
 
Alicja Pawlewska biologia
apawlewska@sp2k.pl
 
 
Edyta Peter fizyka
epeter@sp2k.pl
 
 
Karolina  Pietrzak język angielski
kpietrzak@sp2k.pl
Foto Joanna Pisula wychowanie fizyczne
jpisula@sp2k.pl
 
 
Aleksandra Popławska historia, WOS
apoplawska@sp2k.pl
 
 
Adrian Przyborski język polski, zajęcia artystyczne
aprzyborski@sp2k.pl
 
 
Adrian Przyborski język polski
 
 
Monika Przydrożna matematyka
mprzydrozna@sp2k.pl
 
 
Stanisław Puto informatyka
sputo@sp2k.pl
 
 
Dorota Ratajczyk historia, WOS
dratajczyk@sp2k.pl
 
 
Agata Sobera język angielski
asobera@sp2k.pl
 
 
Agata  Sobera język angielski
asobera@sp2k.pl
 
 
Aleksandra Stachowska język polski
astachowiak@sp2k.pl
 
 
Romana Strózik matematyka Wychowawca: 4b
rstrozik@sp2k.pl
Foto Dominik Suliga wychowanie fizyczne
dsuliga@sp2k.pl
 
 
Agnieszka Sutuła chemia, biologia, WDŻ
asutula@sp2k.pl
 
 
Jurand Szumigalski nauczyciel wspomagający
jszumigalski@sp2k.pl
 
 
Joanna Szymkowiak nauczyciel wspomagający
jszymkowiak@sp2k.pl
 
 
Kinga Tomaszewska nauczyciel wspomagający
ktomaszewska@sp2k.pl
 
 
Michalina Trepińska geografia
mtrepinska@sp2k.pl
 
 
Michalina Trepińska geografia
mtrepinska@sp2k.pl
 
 
Beata Turek język angielski
bturek@sp2k.pl
 
 
Monika Wiśniewska matematyka
mmichniewicz@sp2k.pl
 
 
Anna  Witkiewicz informatyka
awitkiewicz@sp2k.pl
 
 
Karina Zielenkiewicz język angielski Wychowawca: 4d
kzielenkiewicz@sp2k.pl
 
 
Magdalena Żytlińska matematyka Wychowawca: 8f
mzytlinska@sp2k.pl