Zajęcia rozwijające zdolności uczniów

ZAJĘCIA DODATKOWE WYNIKAJĄCE Z ZAINTERESOWAŃ UCZNIÓW

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE DLA UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 sem. II

 

Lp.

Przedmiot

Imię i nazwisko prowadzącego

Klasa

dzień

godzina

sala

uwagi

1

Zajęcia wyrównawcze z języka polska „Uczeń z pasją”

Adrian Przyborski

3h, 3i, 3j, 8c

poniedziałek

7:20-8:05

226

według potrzeb

2

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego

Adrian Przyborski

3j

poniedziałek

8:15-9:00

226

-

3

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Rozwiązywanie testów

Małgorzata Kucharska-Rabiza

3b,

 3c

czwartek

7:20-8:05

8.15 – 9.00

215

według potrzeb

4

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Magdalena Żytlińska

5a, 8a,

wtorek

7:20-8:05

208

według potrzeb

5

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Magdalena Żytlińska

5a,3a, 8f,

wtorek

8:15-9:00

208

według potrzeb

6

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Magdalena Żytlińska

5b, 8b

czwartek

7:20-8:10

 

 

7

Zajęcia wyrównawcze z j.polskiego / przygotowujące do egzaminu

Anna Kubasińska-Cynarzewska

4/3

wtorek

13.55-14.40

14.50-15.35

217

Według potrzeb

8

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

Maciej Łyk

4, 5, 8, gim.

czwartek

13:55-14:40

219

Według potrzeb

9

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego „Uczeń z pasją”

Sylwia Chudziak

8f

wtorek

8:15-9:00

207

-

10

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego „Uczeń z pasją”

Renata Dytfeld

3c

wtorek

14.50-15.35

217

-

11

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Renata Dytfeld

3

wtorek

13.55-14.40

217

według potrzeb

12

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Romana Strózik

4a, b, c,d

piątek

7:20-8:05

204

według potrzeb

13

Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne

Romana Strózik

4a, d, f

poniedziałek

7:20-8:05

204

według potrzeb

14

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Magdalena Czapla-Szałek

4f, 4g

poniedziałek

7:20-8:05

205

według potrzeb

15

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Magdalena Czapla Szałek

4e

czwartek

13:00-13:45

205

według potrzeb

16

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Magdalena Czapla-Szałek

8c, 8e

wtorek

    7:20-8:15

226

według potrzeb

17

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Magdalena Czapla-Szałek

3h

Środa

7:20-8:15

226

według potrzeb

18

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Sylwia Chudziak

5a

Wtorek

7:20-8:05

207

Według potrzeb

19

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Sylwia Chudziak

5b

Piątek

8:15 -9:00

207

 

20

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Sylwia Chudziak

5c

wtorek

8:15 -9:00

207

 

21

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Monika Przydrożna

3d, 3f, 3g, 3i, 3j

Środa

7:20-8:05

225

Według potrzeb

22

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Natalia Borycka

4g

środa

13:00-13:45

509

Według potrzeb

 

Zajęcia wyrównawcze z geografii

Michalina Trepińska

5/7/8/3

poniedziałek

 

210

Według potrzeb

23

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego.

Natalia Misiak

4f

Wybrane poniedziałki

7.20-8.05

206

 

 

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE WYNIKAJĄCE Z ZAINTERESOWAŃ UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Lp.

Nazwa zajęć

Krótki opis zajęć

Imię i nazwisko prowadzącego

dzień

godzina

sala

24

Dyskusyjny Klub Książki

 

R. Dytfeld, E. Karasiewicz

1x w miesiącu

15:30-:16:15

biblioteka

25

KinoManiacze

Przedstawienie najważniejszych gatunków filmowych oraz zapoznanie z najważniejszymi dziełami kinematografii światowej

M. Trepińska, A. Przyborski, A. Sobera

1x na dwa miesiące

9:00-13:00

210

26

Alea iacta est!

Rozgrywki gier planszowych

M. Trepińska, A. Przyborski, A. Sobera

1x na dwa miesiące

9:00-13:00

508/210

27

Po nitce do kłębka.

Logiczne gry planszowe

M. Czapla-Szałek, R. Strózik

   

203

 

 

 

 

 

 

 

28

Siatkówka dla klas 45

Zajęcia z piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców z klas 4 i 5

Joanna Pisula

   

sala gimnastyczna

29

Szkolny Klub Sportowy

Gry i zabawy ruchowe dla klas 4–6,

Zajęcia rozwijające grę w tenisa stołowego dla klas 7–8

Piotr Kostański

   

sala gimnastyczna

30

Modlitwa tańcem

Zajęcia dla klas 4 i 5 polegające na wielbieniu Boga tańcem.

Anna Kusiak-Kasprzak

     
31

Szkolny Klub Sportowy

Gry zespołowe dla klas 8 i III

Mikołaj Basiński

Środa

czwartek

7:20 – 8:05

8:15 – 9:00

sala gimnastyczna

32

Szkolne Koło Caritas

 

Zajęcia 5–8

Hanna Antkowiak

Elżbieta Dorna

środa

7.20 – 8.05

228

33

Chemiczne kółko EKOCHEM

Zajęcia dla uczniów rozwijające wiedzę z chemii i ekologii dla klas 8

Małgorzata Jackowska

Wtorek

14:50 -15:35

227

34

„Gimnastyka dla mózgu”

Zajęcia rozwijające możliwości intelektualne dzieci i młodzieży

Kinga Tomaszewska

wtorek

13:55- 14:40

508

35

Spacer po zdrowie – nordic walking

Trening zdrowotny dla uczniów, rodziców i nauczycieli

Urszula Kolińska, Aleksandra Adamowicz - Ryfa

druga niedziela miesiąca

10:00-10:45

Stadion Gosir

ul. Jeziorna 3

36

Fotografia i obróbka zdjęć

Nauka fotografowania oraz poprawianie zdjęć w programie graficznym Gimp

Stanisław Puto

   

220

37

Grafika komputerowa dla najmłodszych

Praca z programami graficznymi Paint, Gimp

Stanisław Puto

   

220

38

Programowanie C++

Kontynuacja zajęć dla grupy mat-inf

Aneta Milczarek

   

214

39

Gimnastyka dla mózgu- rozwiń swój potencjał!

Zajęcia dla klas 4, doskonalenie funkcji poznawczych i ogólnego rozwoju przez gry planszowe i nie tylko

Kinga Tomaszewska

wtorki

13:55- 14:40

508

40

Koło matematyczne dla klasy 7

Zajęcia dla uczniów rozwijające zdolności matematyczne dla klasy 7 połączone z zajęciami wyrównawczymi

Małgorzata Kucharska-Rabiza

poniedziałek

7:20-8:05

215

41

Koło matematyczne dla klasy 8

Zajęcia dla uczniów rozwijające zdolności matematyczne dla klasy 8

Rozwiązywanie testów

Małgorzata Kucharska-Rabiza

wtorek

7:20-8:05

215

42

Praca z uczniem zdolnym matematycznie

Zajęcia dla uczniów rozwijające zdolności matematyczne dla klasy 8

Romana Strózik

Wtorek

Środa

czwarek

7.20-8.05

7.20-8.05

7.20-9.00

212

43

Koło matematyczne dla klasy 3

Zajęcia dla uczniów rozwijające zdolności matematyczne dla klasy 3

Małgorzata Kucharska-Rabiza

wtorek

czwartek

13:55-15:35

13.00- 14.40

215

215

44

Faster, better, smarter! – Techniki szybkiego uczenia się.

Zajęcia z technik szybkiego uczenia się i strategii egzaminacyjnych dla klas 8.

Natalia Misiak

czwartki

7:20-8:05

206

45

Koło polonistyczne

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

Ewelina Karasiewicz

poniedziałek

środa

13:55-14:40

13:55-14:30

207

46

Warsztaty kreatywne – Sztuka recyklingowa 

Zajęcia dla klas 4, sztuka recyklingu – spojrzenie artystyczne na przedmioty codziennego użytku

Ariana Milecka -Szyszka

wtorek

14:40-15:25

200

47

Kamera , akcja!!! Telewizja szkolna..

Zajęcia z profesjonalnym sprzętem telewizyjnym, nagrywanie i prowadzenie wiadomości szkolnych, nauka pisania scenariuszy, zabawa w dziennikarza

Anna Kubasińska-Cynarzewska

środa

13.55-14.40

217/508

48

Uczeń z pasją – Jednak potrafię, zajęcia kompensacyjne.

Tylko klasa 3a

Anna Kubasińska-Cynarzewska

poniedziałek

13:55-14:40

217

49

Haft matematyczny

Zajęcia z haftu, wykonywanie ozdób z motywami matematycznymi

Magdalena Żytlińska

wtorek

13:55-14:40

208

50

Grać i śpiewać każdy może!

Nauka i rozwijanie zdolności wokalnych, i umiejętności gry na pianinie oraz innych instrumentach.

Karol Stodolny

środa

14:45-15:30

222

51

Hello!I love English!

Gry i zabawy językowe. Tworzenie krótkich filmów

Natalia Borycka

środa

 

509

52

Warsztaty plastyczne

„Kuźnia talentów”

Doskonalenie warsztatu w zakresie rysunku  i malarstwa sztalugowego

Norbert Brommer

wtorek

14:40 -16

224

53

Uczeń z pasją - mnemotechniki

Tylko dla klas 3f i g

Mateusz Góra

Piątek

13.55 – 14.40

201

54

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Klasy 8 a,b

Mateusz Góra

wtorek

7:20 – 8:10

201

 

55

Na tropie zdrowego żywienia

Klasa 5

Elżbieta Dorna

raz w miesiącu środa

8 -lekcja

228

56

Uczeń z pasją

Koło chemiczne

Hanna Rogosz

wtorki

7:20

 
57

Uczeń z pasją

Koło chemiczne

Hanna Rogosz

środy

7:20

 

58

Uczeń z pasją

Koło biologiczne

Hanna Rogosz

piątki

7.20

 

59

Uczeń z pasją

Język polski – przygotowanie do egzaminu, dodatkowe wiadomości z zakresu języka polskiego

Sylwia Chudziak

Czwartek

7.20 – 8.05

207

60

Podróże w czasie

Koło historyczne kl. 5 i 4

Angelina Snuszka

wtorki

14:50-15:35

216

61

Warsztaty z historią

Warsztaty historyczne kl. 5 i 4

Snuszka, A. Milecka-Szyszka, P. Napierała

Raz w miesiącu w sobotę 2 h

9:00-11:00

216