Logo Szkoły Podstawowej nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego

Nowe poidełko w naszej szkole

Ocena 0/5

Nowe poidełko w naszej szkole! ????
Z radością informujemy, że w naszej szkole zostało zainstalowane poidełko z wodą pitną filtrowaną. Dzięki temu każdy uczeń i pracownik ma stały dostęp do świeżej, czystej i zdrowej wody.

To rozwiązanie: zachęca do częstszego sięgania po wodę zamiast słodkich napojów, wspiera zdrowe nawyki żywieniowe, pomaga dbać o środowisko – ograniczamy zużycie plastikowych butelek.
Zachęcamy wszystkich do korzystania z poidełka na co dzień – wystarczy zabrać ze sobą własny kubek lub bidon. ????

Razem dbajmy o zdrowie i naszą planetę!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności