Logo Szkoły Podstawowej nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego

II Gminna Olimpiada Przyrodnicza

Ocena 0/5

II Gminna Olimpiada Przyrodnicza już za nami!  
W wydarzeniu wzięły udział cztery szkoły z terenu gminy Komorniki a każdą z nich reprezentowały trzyosobowe drużyny uczniów z klas 1–3.
To była udana, pełna emocji i świetnej zabawy rywalizacja w której nie zabrakło zarówno zdrowej konkurencji, jak i radości ze wspólnego działania. Uczniowie zmagali się z zadaniami o zróżnicowanym poziomie trudności, rozwijając przy tym umiejętność pracy zespołowej.
Podczas Olimpiady wykorzystaliśmy również innowacyjną metodę Classwise, która wniosła do konkursu nową energię i inspirujące podejście do nauki.
Wyniki II Olimpiady Przyrodniczej:
I miejsce SP nr 2 z Komornik  - i tytuł: GIGANTA WIEDZY PRZYRODNICZEJ
II miejsce SP nr 1 z Komornik 
III miejsce SP Wiry  
IV miejsce SP nr 1 Plewiska  
Na uczestników czekały nagrody, słodkości i gratulacje oraz mnóstwo pozytywnych emocji.
Dziękujemy wszystkim szkołom za udział, a uczniom — za entuzjazm, zaangażowanie i sportową postawę!   
Dziękujemy również Gmina Komorniki i Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.
Pani Sylwia i Pani Dorota

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności