Logo Szkoły Podstawowej nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego

Apel Święto Niepodległości

Ocena 0/5

12 listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość upamiętniająca rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Podczas teatralno-muzycznego apelu uczniowie przypomnieli nie tylko wydarzenia z 1918 roku, lecz także podjęli refleksję nad tym, czym jest dla nas Ojczyzna i jak współcześnie rozumiemy patriotyzm. W swoich występach pokazali, że miłość do Polski wyraża się zarówno w pamięci o historii, jak i w codziennych postawach: trosce o ludzi, język, kulturę i wspólne dobro.
Dziękujemy artystom ze starszych klas za piękny i wartościowy występ.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności