• REKRUTACJA 2020/2021

• Rekrutacja do szkoły podstawowej oraz oddziału przedszkolnego

• REKRUTACJA  2020/2021

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego w Komornikach

ul. Pocztowa 30, 62-052 Komorniki, tel. 61 8107 726

sekretariat@sp2k.pl

ogłasza

zapis o oddziału wychowania przedszkolnego oraz do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021.

• do oddziału przedszkolnego- dzieci z rocznika 2014 zamieszkałe na terenie gminy Komorniki na podstawie złożonego wniosku

• do klasy pierwszej – dzieci z rocznika 2013 lub 2014 na podstawie zgłoszenia.

Zapisy do oddziału przedszkolnego odbywać się będą w sekretariacie szkoły w dniach

02.03.-13.03.2020 r. w godz. 8:00-16:00

w dniach 5.03 i 12.03. w godz. 8:30-17:30

Dokumenty wymagane przy zapisach

• karta zgłoszenia lub wniosek (do pobrania ze strony szkoły www.sp2k.pl w zakładce Rekrutacja lub sekretariacie szkoły),
            • dowód osobisty rodzica
            • oryginał skróconego aktu urodzenia
            • 2 zdjęcia legitymacyjne dziecka ( dotyczy zgłoszenia do szkoły kl. 1-8)

W przypadku zapisu dziecka do innej szkoły, prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie.

GRANICE OBWODU SZKOŁY

(UCHWAŁA NR XIX/169/2020 RADY GMINY KOMORNIKI z dnia 3 stycznia 2020 r.)

Akacjowa, Benedykta Wielocha, Brzozowa, Chabrowa, Czesława Miłosza, Diamentowa, Drzymały, Fabianowska, Fiołkowa, Gerwazego, Haliny Poświatowskiej, Horeszki, Ignacego D. Kaczmarka, Jankiela, Jesionowa, Jeziorna, Kasztanowa, Kraszewskiego, Klonowa, Kościelna, Krokusowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzysztofa Kolumba, ks. Gładysza, ks. Malinowskiego, ks. Robaka, Leopolda Staffa, Leśna, Lipowa, Liliowa, Łąkowa, Malinowa, Mieszka I i Dobrawy, Miodowa, Młyńska do nr 62, Morenowa, Nad Wirynką, os. Spółdzielcze, Pana Tadeusza, Pańska, Piaskowa, Podleśna, Pocztowa, Polna, Poznańska od ul. Pocztowej do granicy ze Szreniawą, Protazego, Rosnowska, Sienkiewicza, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stawna, Stefanii Czubryj, św. Rocha, Telimeny, Topolowa, Wierzbowa, Zakładowa, Zbożowa.

Barbara Koralewska-Idzikowska

Zarzadzenie_nr_155_(1).pdf