Zajęcia pozalekcyjne
PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W II SEMESTRZE
ROKU SZKOLNEGO 2014/2015DZIEŃ TYGODNIA
RODZAJ ZAJĘĆ
PROWADZĄCY
GODZINA
SALA
poniedziałekWarsztaty chemiczne
Jolanta Sanok
14:40 – 15:25
s.211
Dolina Omo – zajęcia wyrównawcze z geografii
Piotr Duda
7 lekcja
s.207
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – klasy I
Sylwia Chudziak
13:50-14:35
s.202
Zajęcia wyrównawcze, poszerzające wiedzę z historii
Piotr Napierała
7:25-9:55
s.217
Zajęcia wyrównawcze/konsultacje językowe
Marta Koziarz
14:30 – 15:15
s.230
Zajęcia dla uczniów z trudnościami - biologia
Alicja Pawlewska
13:45 – 14:30
s.213
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
Marcin Chołodowski
7:25-8:10
s.217
Pokój nauki – pomoc w nauce i odrabianiu zadań domowych
Iwona Pomarańska
14:45 – 15:45
s.509
Fotografia i jej komputerowa obróbka
Stanisław Puto
15:25
s.220
Konsultacje językowe
Natalia Misiak
14:35-15:20
s.226
Warsztaty gitarowe
Justyna Nowak
13:30-14:30
s.507
Poradzisz sobie! Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego
Maciej Łyk
13:55 – 14:40
s.219
Konsultacje biologiczne
Hanna Nowak
7:25-8:10
s.213
Zajęcia z uczniem zdolnym
Romana Strózik
7:25 – 8:10
s.204
wtorek
Konsultacje językowe
Beata Turek
8:15-9:00
s.222
Konsultacje językowe/zajęcia wyrównawcze – język angielski
Karolina Pietrzak
8:15-9:00
s.223
Tajemnice i zagadki historii – klub dyskusyjny
Aleksandra Paszek
13:50 – 14:35
s.206
Warsztaty gitarowe
Justyna Nowak
14:35-15:20
s.507
Zajęcia wyrównawcze dla klas 1a,1d z języka polskiego
Mateusz Góra
7:25 – 8:10
201
Konsultacje językowe – j.angielski
Natalia Misiak
7:25-8:10
s.226
Koło matematyczne dla klas I
Małgorzata Kucharska - Rabiza
13:55-15:25
s.215
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Magdalena Żytlińska
7:25 – 8:10
s.208
Grafika komputerowa
Stanisław Puto
15:25
s.220
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. Ie
Ewelina Przydrożna
13:50-14:35
biblioteka
Zajęcia wyrównawcze z chemii/koło chemiczne (na przemian)
Paweł Przybylski
14:40-16:15
227
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Małgorzata Kucharska - Rabiza
7:25-8:10
s.215
Ich will mehr – zajęcia z języka niemieckiego dla zaawansowanych
Maciej Łyk
13:55
s.219
środa
Klub Psychologiczny
Katarzyna Zeh
15:00 – 16:00
gabinet psychologa
Haft matematyczny
Magdalena Żytlińska
7:25-8:10
s.208
Koło matematyczne
Małgorzata Kucharska - Rabiza
14:35 – 15:20
s.215
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – kl.II
Renata Dytfeld
13:45 – 14:30
s.203
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
Marta Koziarz
13:00-13:45
s.230
Hola Espaňol! – tajniki języka hiszpańskiego
Karolina Pietrzak
13:50-14:35
s.229
Koło biologiczne – przygotowanie do konkursów
Hanna Nowak
7:25 -8:15
s.213
Warsztaty nauk społecznych
Dorota Ratajczyk
9:05
s.205
Zajęcia sportowe przygotowujące do spartakiady
Joanna Pisula
15:35-16:10
Hala GOSiR
Warsztaty gitarowe
Justyna Nowak
14:00-14:30
s.507
Zajęcia wyrównawcze z matematyki – kl.2a,2b
Monika Kubalska
7:25-8:10
s.225
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – kl.I
Sylwia Chudziak
7:25 – 8:10
s.202
Zajęcia wyrównawcze z geografii
Łukasz Szwarc
7:25 – 8:10
s.203
Zajęcia wyrównawcze z matematyki – MATEMATYKA JEST ŁATWA
Romana Strózik
14:35 – 15:20
s.204
Szkolne Koło Caritas (także w dni, kiedy przeprowadzane są akcje charytatywne)
Elżbieta Dorna, Hanna Antkowiak
7:25 – 8:10
Biblioteka, s.228
czwartek
Zajęcia wyrównawcze z matematyki – MATEMATYKA JEST ŁATWA
Romana Strózik
13:45 – 14:30
s.204
Zajęcia przygotowujące klasy III do egzaminu gimnazjalnego z historii
Aleksandra Paszek
13:50-14:35
s.206
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 2d,2e
Mateusz Góra
13:45 – 14:30
s.201
Warsztaty gitarowe
Justyna Nowak
14:40-15:25
s.507
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. III
Ewelina Przydrożna
13:50-14:30
biblioteka
Zajęcia rozwijające
Dorota Ratajczyk
12:45
s.205
Pomoc w nauce i odrabianiu zadań domowych
Iwona Pomarańska
13:50 – 14:50
s.203
Zajęcia rozwijające zainteresowanie Pismem Świętym – dla uczniów zdolnych
Ks. Karol Przykucki
13:45 – 14:30
s.221
Dyskusyjny Klub Książki (raz w miesiącu)
Ewelina Przydrożna
Renata Dytfeld
biblioteka
Koło Biblijne „Umiłowany Uczeń”
Ks. Karol Przykucki
13:50 – 14:35
s.221
Zajęcia sportowe – piłka siatkowa
Joanna Pisula
14:35-16:10
hala sportowa GOSiR
Zajęcia sportowe – piłka koszykowa
Dominik Suliga
7:25 – 8:10
hala sportowa GOSiR
Koło Bliżej Prawa (raz w miesiącu)
Aleksandra Paszek
14:35 – 16:10
s.206
Trening Umiejętności Społecznych
Katarzyna Zeh
14:00 – 15:00
gabinet psychologa
Faster, better, smarter – techniki szybkiego uczenia się
Natalia Misiak
14:40 – 15:25
s.226
piątek
Zajęcia z uczniem zdolnym
Romana Strózik
7:25 – 8:10
s.204
Konsultacje językowe –język angielski
Beata Turek
7:25-8:10
s.222
Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego
Piotr Dziubała
14:35 – 15:20
s.219
Konsultacje z fizyki dla uczniów z trudnościami
Edyta Peter
7:25 – 8:10
s.211
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Magdalena Żytlińska
7:25-8:10
s.208
Młodzi – Gniewni w świecie nauki – koło fizyczne
Edyta Peter
12:45 – 15:00
s.211
Zajęcia wyrównawcze z matematyki 1b, 2a
Monika Kubalska
7:25 – 8:10
225
Warsztaty gitarowe
Justyna Nowak
14:00-14:30
s.507
Koło biologiczne – przygotowanie do konkursów
Hanna Nowak
7:25 -8:15
s.213
Konsultacje językowe
Natalia Lawgmin
7:25
s.223
Deutsch macht Spaβ – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
Joanna Dzięcielewska - Rapsiewicz
13:45
s.218
UKS PUMA Komorniki
Joanna Pisula
16:10- 17:00
hala sportowa GOSiR
Zajęcia sportowe - wzmacniające dla uczniów
Joanna Pisula
15:25 – 16:05
hala sportowa GOSiR
ZAJĘCIA INNE:
STAJNIA PEGAZA - Koło Teatralne (w zależności od potrzeb i kalendarza imprez szkolnych) – R. Dytfeld
Rozgrywki WZPN UKS P.U.M.A Komorniki – soboty 9:10 – 11.05, boisko, ul. Jeziorna 5 w Komornikach, B. Majchrzak
Młodzi gniewni w świecie nauki – zajęcia wyjazdowe na uczelniach poznańskich, E. Peter
Zespół muzyczny - (w zależności od potrzeb i kalendarza imprez szkolnych) – M. Kubalska, M. Góra
Poznań po angielsku – wycieczki – Marcin Chołodowski, Karolina Pietrzak. Raz w miesiącu
Szkolny Klub Turystyczny WAGABUNDA – Piotr Duda, rajdy w różnych terminach, zajęcia w terenie
Klub Miłośników Sportu. Turystyki i Rekreacji – Urszula Kolińska, Piotr Kostański - zajęcia raz w miesiącu, w terenie
English through cooking – zajęcia wyjazdowe – Marta Koziarz
Zajęcia filmowe – wybrane soboty miesiąca
Koło wzorowego Chrześcijanina – Mateusz Woźniak, jedna sobota w miesiącu – 9:00 – 15:00, zajęcia wyjazdowe w Poznaniu