Dla uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W II SEMESTRZE
ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

DZIEŃ TYGODNIA

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

GODZINA

SALA


poniedziałek

Warsztaty chemiczne

Jolanta Sanok

14:40 – 15:25

s.211

Dolina Omo – zajęcia wyrównawcze z geografii

Piotr Duda

7 lekcja

s.207

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – klasy I

Sylwia Chudziak

13:50-14:35

s.202

Zajęcia wyrównawcze, poszerzające wiedzę z historii

Piotr Napierała

7:25-9:55

s.217

Zajęcia wyrównawcze/konsultacje językowe

Marta Koziarz

14:30 – 15:15

s.230

Zajęcia dla uczniów z trudnościami - biologia

Alicja Pawlewska

13:45 – 14:30

s.213

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Marcin Chołodowski

7:25-8:10

s.217

Pokój nauki – pomoc w nauce i odrabianiu zadań domowych

Iwona Pomarańska

14:45 – 15:45

s.509

Fotografia i jej komputerowa obróbka

Stanisław Puto

15:25

s.220

Konsultacje językowe

Natalia Misiak

14:35-15:20

s.226

Warsztaty gitarowe

Justyna Nowak

13:30-14:30

s.507

Poradzisz sobie! Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

Maciej Łyk

13:55 – 14:40

s.219

Konsultacje biologiczne

Hanna Nowak

7:25-8:10

s.213

Zajęcia z uczniem zdolnym

Romana Strózik

7:25 – 8:10

s.204

 

wtorek

Konsultacje językowe

Beata Turek

8:15-9:00

s.222

Konsultacje językowe/zajęcia wyrównawcze – język angielski

Karolina Pietrzak

8:15-9:00

s.223

Tajemnice i zagadki historii – klub dyskusyjny

Aleksandra Paszek

13:50 – 14:35

s.206

Warsztaty gitarowe

Justyna Nowak

14:35-15:20

s.507

Zajęcia wyrównawcze dla klas 1a,1d z języka polskiego

Mateusz Góra

7:25 – 8:10

201

Konsultacje językowe – j.angielski

Natalia Misiak

7:25-8:10

s.226

Koło matematyczne dla klas I

Małgorzata Kucharska - Rabiza

13:55-15:25

s.215

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Magdalena Żytlińska

7:25 – 8:10

s.208

Grafika komputerowa

Stanisław Puto

15:25

s.220

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. Ie

Ewelina Przydrożna

13:50-14:35

biblioteka

Zajęcia wyrównawcze z chemii/koło chemiczne (na przemian)

Paweł Przybylski

14:40-16:15

227

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Małgorzata Kucharska - Rabiza

7:25-8:10

s.215

Ich will mehr – zajęcia z języka niemieckiego dla zaawansowanych

Maciej Łyk

13:55

s.219

 

środa

Klub Psychologiczny

Katarzyna Zeh

15:00 – 16:00

gabinet psychologa

Haft matematyczny

Magdalena Żytlińska

7:25-8:10

s.208

Koło matematyczne

Małgorzata Kucharska - Rabiza

14:35 – 15:20

s.215

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – kl.II

Renata Dytfeld

13:45 – 14:30

s.203

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Marta Koziarz

13:00-13:45

s.230

Hola Espaňol! – tajniki języka hiszpańskiego

Karolina Pietrzak

13:50-14:35

s.229

Koło biologiczne – przygotowanie do konkursów

Hanna Nowak

7:25 -8:15

s.213

Warsztaty nauk społecznych

Dorota Ratajczyk

9:05

s.205

Zajęcia sportowe przygotowujące do spartakiady

Joanna Pisula

15:35-16:10

Hala GOSiR

Warsztaty gitarowe

Justyna Nowak

14:00-14:30

s.507

Zajęcia wyrównawcze z matematyki – kl.2a,2b

Monika Kubalska

7:25-8:10

s.225

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – kl.I

Sylwia Chudziak

7:25 – 8:10

s.202

Zajęcia wyrównawcze z geografii

Łukasz Szwarc

7:25 – 8:10

s.203

Zajęcia wyrównawcze z matematyki – MATEMATYKA JEST ŁATWA

Romana Strózik

14:35 – 15:20

s.204

Szkolne Koło Caritas (także w dni, kiedy przeprowadzane są akcje charytatywne)

Elżbieta Dorna, Hanna Antkowiak

7:25 – 8:10

Biblioteka, s.228

 

czwartek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki – MATEMATYKA JEST ŁATWA

Romana Strózik

13:45 – 14:30

s.204

Zajęcia przygotowujące klasy III do egzaminu gimnazjalnego z historii

Aleksandra Paszek

13:50-14:35

s.206

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 2d,2e

Mateusz Góra

13:45 – 14:30

s.201

Warsztaty gitarowe

Justyna Nowak

14:40-15:25

s.507

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. III

Ewelina Przydrożna

13:50-14:30

biblioteka

Zajęcia rozwijające

Dorota Ratajczyk

12:45

s.205

Pomoc w nauce i odrabianiu zadań domowych

Iwona Pomarańska

13:50 – 14:50

s.203

Zajęcia rozwijające zainteresowanie Pismem Świętym – dla uczniów zdolnych

Ks. Karol Przykucki

13:45 – 14:30

s.221

Dyskusyjny Klub Książki (raz w miesiącu)

Ewelina Przydrożna

Renata Dytfeld

 

biblioteka

Koło Biblijne „Umiłowany Uczeń”

Ks. Karol Przykucki

13:50 – 14:35

s.221

Zajęcia sportowe – piłka siatkowa

Joanna Pisula

14:35-16:10

hala sportowa GOSiR

Zajęcia sportowe – piłka koszykowa

Dominik Suliga

7:25 – 8:10

hala sportowa GOSiR

Koło Bliżej Prawa (raz w miesiącu)

Aleksandra Paszek

14:35 – 16:10

s.206

Trening Umiejętności Społecznych

Katarzyna Zeh

14:00 – 15:00

gabinet psychologa

Faster, better, smarter – techniki szybkiego uczenia się

Natalia Misiak

14:40 – 15:25

s.226

 

piątek

Zajęcia z uczniem zdolnym

Romana Strózik

7:25 – 8:10

s.204

Konsultacje językowe –język angielski

Beata Turek

7:25-8:10

s.222

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

Piotr Dziubała

14:35 – 15:20

s.219

Konsultacje z fizyki dla uczniów z trudnościami

Edyta Peter

7:25 – 8:10

s.211

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Magdalena Żytlińska

7:25-8:10

s.208

Młodzi – Gniewni w świecie nauki – koło fizyczne

Edyta Peter

12:45 – 15:00

s.211

Zajęcia wyrównawcze z matematyki 1b, 2a

Monika Kubalska

7:25 – 8:10

225

Warsztaty gitarowe

Justyna Nowak

14:00-14:30

s.507

Koło biologiczne – przygotowanie do konkursów

Hanna Nowak

7:25 -8:15

s.213

Konsultacje językowe

Natalia Lawgmin

7:25

s.223

Deutsch macht Spaβ – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Joanna Dzięcielewska - Rapsiewicz

13:45

s.218

UKS PUMA Komorniki

Joanna Pisula

16:10- 17:00

hala sportowa GOSiR

Zajęcia sportowe - wzmacniające dla uczniów

Joanna Pisula

15:25 – 16:05

hala sportowa GOSiR

 

 

ZAJĘCIA INNE:

STAJNIA PEGAZA - Koło Teatralne (w zależności od potrzeb i kalendarza imprez szkolnych) – R. Dytfeld

Rozgrywki WZPN UKS P.U.M.A Komorniki – soboty 9:10 – 11.05, boisko, ul. Jeziorna 5 w Komornikach, B. Majchrzak

Młodzi gniewni w świecie nauki – zajęcia wyjazdowe na uczelniach poznańskich, E. Peter

Zespół muzyczny - (w zależności od potrzeb i kalendarza imprez szkolnych) – M. Kubalska, M. Góra

Poznań po angielsku – wycieczki – Marcin Chołodowski, Karolina Pietrzak. Raz w miesiącu

Szkolny Klub Turystyczny WAGABUNDA – Piotr Duda, rajdy w różnych terminach, zajęcia w terenie

Klub Miłośników Sportu. Turystyki i Rekreacji – Urszula Kolińska, Piotr Kostański - zajęcia raz w miesiącu, w terenie

English through cooking – zajęcia wyjazdowe – Marta Koziarz

Zajęcia filmowe – wybrane soboty miesiąca

Koło wzorowego Chrześcijanina – Mateusz Woźniak, jedna sobota w miesiącu – 9:00 – 15:00, zajęcia wyjazdowe w Poznaniu