• Dwudziestka

• Świętujemy Dwudziestkę Gimnazjum

• Uwaga formalności!!!

Wpłaty za udział w imprezie można dokonać na subkonto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Komornikach,
            nr konta: 18904310253025002131780001
            W tytule wpłaty należy wpisać imię i nazwisko oraz datę urodzenia uczestnika/uczestników, klasę, rok ukończenia szkoły.

Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu w Delicjuszu prosimy składać do 20.05.2019r. mailem z danymi:

1. imię nazwisko uczestnika
            2. data urodzenia,
            3. klasa,
            4. rok ukończenia gimnazjum,
            5. wychowawcę.

Do 20.05.br.  należy również uiścić wpłatę za udział w imprezie.

Organizatorzy

Mamy zaszczyt zaprosić Wszystkich, których los kiedykolwiek połączył z Gimnazjum im. Edwarda hr. Raczyńskiego w Komornikach na wspólne świętowanie z okazji okrągłej „Dwudziestki” jego działalności. Czekamy na Absolwentów, Uczniów, Nauczycieli i Pracowników w sobotę 8 czerwca oraz niedzielę 9 czerwca 2019 r.

Program Dwudziestki:

8.06.2019r.

1. Od godziny 15:00 do 17:00 hala sportowa GOSiR w Komornikach, ul. Polna
            • słów kilka powitania,
            • krótka historia Gimnazjum,
            • koncert w wykonaniu nauczycieli, uczniów i absolwentów,
            • czas na rozmowy, spotkania po latach, kawę w szkolnych kawiarenkach i sentymentalny spacer po salach lekcyjnych.

1. Od godziny 19:00 do 24:00 dla osób pełnoletnich pole piknikowe na terenie Delicjusza (Trzebaw)
            • Wspólna zabawa, biesiadowanie, ognisko, tańce

Koszt spotkania na polu piknikowym to 110 zł. od osoby, w ofercie przewidziana jest konsumpcja w czasie trwania imprezy, soki, kawa i herbata.

Liczba uczestników imprezy przewidziana jest do 500 osób, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

9.06. 2019 r.

1. O godz. 11:15 w parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Komornikach odprawiona zostanie msza święta w intencji całej społeczności Gimnazjum.

Szczegółowe informacje dotyczące Dwudziestki będą zamieszczane na bieżąco na stronie szkoły www.sp2k.pl w zakładce Dwudziestka,

Wpłaty za udział w imprezie będzie można dokonać na subkonto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Komornikach (nr zostanie udostępniony w odrębnej informacji) do dnia 15.05.2019 r.

Udział w spotkaniu w Delicjuszu należy zgłaszać na adres mailowy dwudziestka@sp2k.pl  do 15.05.2019 r. z potwierdzeniem wpłaty.

Zapraszają

Organizatorzy